Oferta pracy

Magazynier - Operator Produkcji

BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.

  • Towarowa 9, Koźle, Kędzierzyn-Koźle
    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek zmianowy + nadgodziny

Towarowa 9

Koźle

Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie towarów i opakowań oraz ich rozlokowanie na magazynie

  • kompletowanie towarów do wysyłki

  • zabezpieczanie towarów zgodnie z wymaganiami

  • przygotowywanie opakowań do konfekcji (sprawdzanie czystości, plombowanie, etykietowanie)

  • segregacja używanych opakowań na odpowiednie grupy produktów

  • konfekcja towarów do opakowań na liniach nalewczych

  • praca przy użyciu terminali ręcznych i wózków widłowych

  • obsługa komputera (wystawianie i zamykanie poleceń produkcyjnych, drukowanie etykiet)

  • obsługa wózka widłowego

Nasze wymagania

  • chęć do pracy i zdobywania doświadczenia

  • dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • samodzielność i spostrzegawczość

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy na zmiany

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT) lub gotowość do odbycia kursu

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na produkcji i/lub magazynie

To oferujemy

  • współpracę z długoterminową perspektywą, w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (zatrudnienie przez firmę zewnętrzną)

  • pracę w rozwijającej się firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej

  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności

  • w okresie zimowym posiłki regeneracyjne (ciepłe obiady)

  • po przepracowaniu pełnego roku – dodatek do wynagrodzenia w wysokości od 32 do 80 PLN brutto / dzień pracy

  • praca od poniedziałku do piątku, w systemie 2-zmianowym

  • dla osób zainteresowanych możliwość pracy w nadgodzinach i w soboty

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy liderem światowego rynku dystrybucji surowców i dodatków chemicznych dla przemysłu. Łączymy naszych dostawców i klientów w partnerstwie tworzącym wartość dla każdej ze stron. Sukces naszej firmy buduje 17 500 Pracowników, w ponad 70 krajach, pracujący w 640 naszych placówkach. Oferujemy ponad 10 tysięcy produktów – standardowych i specjalistycznych surowców chemicznych oraz ścisłą współpracę ze światowej klasy dostawcami. Zapewniamy kompleksową obsługę 195 000 Klientów w różnorodnych sektorach przemysłu, rozwiązania szyte na miarę w zakresie aplikacji, marketingu oraz logistyki.

Przewiń do profilu firmy