Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Operator wózka bez UDT

ILPEA Sp. z o.o.

  • Wojska Polskiego 1, Twardogóra
    Twardogóra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wojska Polskiego 1

Twardogóra

Twój zakres obowiązków

  • Magazynowanie, ładowanie i rozładowywanie produktów

  • Kontrola materiałów przyjmowanych na magazyn od dostawców, weryfikacja dokumentu przyjęcia ze stanem rzeczywistym

  • Pobieranie materiałów zgodne z FIFO, Rejestracja pobrań materiałów w systemie

  • Kontrola wizualna materiałów przyjmowanych i do wydania

  • Oznaczanie i identyfikacja wyrobów gotowych (wg instrukcji).

  • Wystawianie dokumentów transportowych,

Nasze wymagania

  • Odbyty kurs lub doświadczenie w obsłudze wózka widłowego

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

  • Doświadczenie w pracy na załadunkach/rozładunkach

  • terminowość, rzetelność, dokładność w wykonywaniu zadań;

  • umiejętność ustalania priorytetów w pracy;

To oferujemy

  • pracę w systemie 2-zmianowym 6-14 i 14-22 od poniedziałku do piątku;

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • możliwość uzyskania uprawnień - szkolenia i kursy opłacane przez pracodawcę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

DODATKOWE INFORMACJE

Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc na podany numer telefonu:

(71) 399 65 05 lub (71) 399 65 27

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o dostarczenie swojego CV lub kontakt osobisty

na adres

56-416 Twardogóra

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Uprzejmie informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

ILPEA Sp. z o.o. to światowy lider w produkcji wyrobów i komponentów z gumy oraz tworzyw sztucznych, przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego i AGD.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ILPEA Industrie. W skład Grupy wchodzi ponad 30 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na czterech kontynentach. Działalność Grupy skupia się głównie na produkcji komponentów dla branży AGD oraz części wykorzystywanych w branży automotive przez światowych liderów rynku motoryzacyjnego.

Główna siedziba firmy w Polsce znajduje się miejscowości Chełstówek koło Twardogóry. Łącznie w obrębie Gminy Twardogóra znajdują się 4 zakłady produkcyjne zajmujące się przetwórstwem tworzyw sztucznych (guma, plastik), z których produkujemy m.in uszczelki do pralek czy lodówek oraz części do automotive.

W naszej codziennej pracy kładziemy duży nacisk na zapewnienie odpowiedniej jakości wytwarzanych przez Nas produktów.

Przewiń do profilu firmy