Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier - Operator Wózka

P.H. Alfa-Elektro Sp. z o.o.O firmie

  • Chorzów

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Pracownik fizyczny
LIDER NA RYNKU DYSTRYBUCJI MATERIAŁÓW ELEKTROTECHNICZNYCH!

DOŁĄCZ DO NAS!

Poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy w nowo-otwartym, nowoczesnym Centrum Magazynowym w Chorzowie.

Zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru;
  • kompletowanie zamówienia;
  • wydawanie towaru;
  • kontrola dostaw;
  • utrzymywanie porządku i czystości na magazynie.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku;
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej;
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
  • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • terminową wypłatę wynagrodzenia;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie karnetów sportowych.

Warto z nami pracować!!! Dołącz do naszego zespołu!!!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnych dokumentów
(CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.
 Czytaj o nas na www.alfaelektro.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne