Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - Operator Wózka Jezdniowego

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 18.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • Przyjmowanie i wydawanie towarów
    • Kontrola stanów magazynowych
    • Obsługa dokumentów magazynowych
    • Kontrola jakościowo – ilościowa w procesie przyjęcia / wydania
    • Kompletacja zamówień
    • Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy

    Wymagania:

    • Uprawnienia do poruszania się wózkami widłowymi
    • Książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
    • Wykształcenie min. zawodowe
    • Doświadczenie w zawodzie będzie atutem
    • Znajomość obsługi komputera, skanera
    • Sumienność, odpowiedzialność i efektywność w działaniu

    OFERUJEMY CI:

    Przyjazną atmosferę
    Narzędzia niezbędne
    do wykonywania pracy
    Możliwość rozwoju zawodowego
    Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikaji, wypłacane w oparciu o umowę
    o pracę

    Nowoczesne środowisko pracy
    Wsparcie zespołu
    Pakiet socjalny ZFŚS
    Prywatną opiekę medyczną

    Dofinansowanie do sportu
    Ubezpieczenie na życie
    Program „Owoce w Pracy”

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Damco moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Damco moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Administratorem danych osobowych jest Damco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), przy ul. Postępu 18 („Damco Poland”), telefon numer +48 22 541 42 50

    W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres e-mail [email protected] .

    Dane osobowe będą wykorzystywane przez Damco Poland w celach rekrutacyjnych, przez czas, na jaki zgoda na przetwarzanie danych w celach rekrutacyjnych zostanie udzielona.

    Podanie danych jest dobrowolne, jednak nieudostępnienie danych osobowych uniemożliwia przeprowadzenie rekrutacji. Zgoda na przetwarzanie danych może być w każdej chwili cofnięta.

    Zgromadzone dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym.

    Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo żądania przeniesienia danych.

    Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.