Logo Pracuj.pl

Magazynier - Operator Wózka

Spedimex Sp. z o.o.O firmie

Spedimex Sp. z o.o.

Tczewska 22

Pruszcz Gdański

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • załadunek oraz rozładunek towarów
  • preparacja produktów na palety
  • obsługa wózków widłowych oraz skanera
  • czynności związane z utrzymaniem magazynu
  • kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu
  • zachowanie norm i standardów BHP

Nasze wymagania

  • uprawnień na wózki jezdniowe (najlepiej UDT)
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • motywacji do podjęcia stabilnej pracy na pełen etat
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zaangażowania w realizację powierzonych zadań
  • odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • sprawności fizycznej

To oferujemy

  • chcesz twardo stąpać po ziemi i czuć się bezpiecznie? – my Ci gwarantujemy stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • rozwój zawodowy
  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków
  • sponsorowany pakiet medyczny z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistycznej
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach
  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej – na nas możesz liczyć!
  • miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole!

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • konkursy dla pracowników
  • konkursy dla dzieci pracowników

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Rozmowa kwalifikacyjna

3

Informacja zwrotna

Witaj w Spedimex, miejscu gdzie od niemal 30 lat tworzymy rozwiązania dla łańcucha dostaw. Jesteśmy obecni w 13 lokalizacjach w Polsce. Codziennie, ponad 2000 pracowników Spedimex dba o to, aby produkty z naszych magazynów, jak najszybciej trafiły do swoich nowych właścicieli. Każdego dnia dostarczamy przesyłki w niemalże w każdy zakątek Polski i Europy.

Razem tworzymy wyjątkowy zespół #SpedimexTeam. Dołącz do nas i zostań jego częścią!

Magazynier - Operator Wózka, Tczewska 22, Pruszcz Gdański