Oferta pracy

Magazynier - Operator Wózka

Spedimex Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec 15a, Stryków
    Stryków, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Spedimex Sp. z o.o.

Sosnowiec 15a

Stryków

Twój zakres obowiązków

  • załadunek oraz rozładunek towarów

  • preparacja produktów na palety

  • obsługa wózków widłowych oraz skanera

  • czynności związane z utrzymaniem magazynu

  • kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu

  • zachowanie norm i standardów BHP

Nasze wymagania

  • uprawnień na wózki jezdniowe (najlepiej UDT)

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • motywacji do podjęcia stabilnej pracy na pełen etat

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • zaangażowania w realizację powierzonych zadań

  • odpowiedzialności za wykonywaną pracę

  • sprawności fizycznej

To oferujemy

  • chcesz twardo stąpać po ziemi i czuć się bezpiecznie? – my Ci gwarantujemy stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na pełen etat

  • terminowe wynagrodzenie – wszystko jest na czas!

  • sponsorowany pakiet medyczny z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistycznej

  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach

  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej – na nas możesz liczyć!

  • miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • konkursy dla pracowników

  • konkursy dla dzieci pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Informacja zwrotna