Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - operator wózka (UDT)

EWC Sp. z o.o.O firmie

  • Siechnice, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Dla producenta leków, suplementów diety oraz produktów medycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER – OPERATOR WÓZKA (UDT)
(EWC.076.WRO)
 ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO W FIRMIE!
 Wynagrodzenie – 3900 – 4200 zł brutto
2 zmiany (5:45 – 13:45; 13:45 – 21:45), praca od poniedziałku do piątku

Zakres obowiązków:

  • prawidłowe przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie materiałów do produkcji
  • sprawdzanie prawidłowości dostaw
  • właściwe oznaczanie surowców
  • transport wewnętrzny
  • wypełnianie dokumentacji magazynowej
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera (przy obsłudze wózków wysokiego składowania)
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych 1 WJO (wydanych przez UDT)
  • umiejętności pracy z dokumentacją i wypełniania raportów
  • rzetelność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • konieczne jest posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pierwsza umowa na 2 lata!
  • comiesięczną premię uznaniową oraz premię frekwencyjną
  • przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości
  • pracę w 2-zmianowym systemie od poniedziałku do piątku i wolne weekendy
  • dofinansowanie do wczasów oraz kolonii, świadczenia rzeczowe na Święta
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego
  • dodatkową premię za polecanie Pracowników
  • słodki poczęstunek raz w tygodniu
  • możliwość rozwoju umiejętności w ramach codziennej pracy
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację za pomocą przycisku.

Ogłoszenie archiwalne