Oferta pracy

Magazynier/operator wózka UDT

Cargotec Poland sp. z o.o. / KALMAR

4 800 brutto / mies.
  • Stargard

    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego,

  • załadunek/rozładunek,

  • przyjmowanie komponentów do systemu,

  • oklejanie komponentów,

  • praca na hali i na placu,

  • obsługa elektronarzędzi

Nasze wymagania

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe,

  • prawo jazdy kat. B,

  • odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęć podjęcia długotrwałej współpracy

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w organizacji opartej o wysokie standardy pracy,

  • Bogaty pakiet benefitów (m. in. karta multisport dofinansowanie do posiłków, prywatną opiekę medyczną i inne),

  • Pracę w systemie dwuzmianowym

  • Wynagrodzenie wraz z premią od 4800 brutto

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • bony żywieniowe

Kalmar jest liderem w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu. Zaopatrujemy w nasze maszyny: operatorów portowych i terminalowych, centra dystrybucji oraz przemysł ciężki. Co czwarty kontener na świecie jest przemieszczany za pomocą rozwiązań Kalmar. www.kalmarglobal.com

Kalmar jest częścią fińskiego koncernu Cargotec. Łączna wartość sprzedaży realizowanej przez Cargotec w 2014 roku wyniosła około 3,4 miliarda EUR, na całym świecie zatrudniamy około 11 000 osób. Emitowane przez firmę Cargotec akcje klasy B, oznaczone symbolem CGCBV, są notowane na NASDAQ OMX Helsinki Ltd. www.cargotec.com

Budowa naszej montowni w Stargardzie Szczecińskim została uznana przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych za największą zagraniczną inwestycję w 2009 roku. W 2013 roku otworzyliśmy kolejny zakład montażowy w Stargardzie. Obecnie w dwóch fabrykach zatrudniamy około 700 osób.

Przewiń do profilu firmy