Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier / Operator wózka

DENCKERMANN Sp. z o.o.

  • Odlewnicza 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Odlewnicza 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • praca na magazynie wysokiego składowania

  • kompletacja zamówień

  • przygotowanie towaru do wysyłki i wydawanie

  • obsługa dostaw, rozładunek i rozmieszczanie w strefie składowania

  • inne prace (oklejanie produktów, kontrola stanów, itp.)

Podział czasu pracy
100%

prace magazynowe

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnień magazynowych

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • wykształcenie zawodowe/średnie

  • umiejętność pracy w zespole

  • uczciwość, zaangażowanie

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym 9.00-17.00

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • bogate zaplecze socjalne

  • dofinansowanie do pakietu sportowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Firma DENCKERMANN jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości części samochodowych. Nasze wieloletnie doświadczenie zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, czyni z nas partnera godnego zaufania.

Przewiń do profilu firmy