Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

PERSPEKTIVA Doradztwo Personalne Piotr Lisiecki

10 00015 000 brutto / mies.
  • WÖRGL, Austria

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla swoich partnerów w Austrii pilnie poszukujemy osób do pracy jako: Magazynier - Operator wózka widłowego

Miejsce: Austria

Miasto : WÖRGL,

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózka widłowego

  • Załadunek i rozładunek ciężarówek

  • Ogólne prace magazynowe

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego

  • Uprawnienie na wózki widłowego

  • Prawo jazdy i własny samochód

  • Znajomość języka niemieckiego

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 2700 netto przy 170 godz pracy miesięcznie obejmuje stawkę godzinową:

  • 14,83€ brutto oraz 41,40€ diety netto za przepracowany dzień dla osób z uprawnieniami na wózki,

  • 13,64€ brutto oraz 41,40€ diety netto za przepracowany dzień dla osób bez uprawnień

  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych ---- dodatek + 50% do stawki godzinowej

  • 13 i 14 pensja: Urlaubs- und Weihnachtsgeld

  • 25 dni płatnego urlopu

  • Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km

  • Zagwarantowane zakwaterowanie - koszt 400-450€

  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem

  • Długofalowe zatrudnienie

  • Zatrudnienie na austriackich warunkach

  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna

PERSPEKTIVA jest licencjonowaną polską firmą pośrednictwa pracy w kraju i zagranicą.

Od kilkunastu lat świadczymy usługi rekrutacji personelu w Polsce i Europie.

Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281.

Przewiń do profilu firmy