Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier – Operator Wózka Widłowego

  • Białystok, podlaskie
  • Pracownik fizyczny
  • 02.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jedną z czołowych firm transportowo-spedycyjno-logistycznych na polskim rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, obejmującą usługi transportu i spedycji drogowej, kolejowej, morskiej i lotniczej, a także posiadamy największą w kraju sieć agencji celnych. Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów do pracy w oddziałach naszej firmy na terenie całego kraju na stanowisku:

    MAG/BSK/2018

    Zakres obowiązków:

    • załadunek i rozładunek transportów
    • opieka nad klientami firmy w działaniach magazynu logistycznego

    Wymagania:

    • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
    • komunikatywność, odpowiedzialność i motywacja do pracy
    • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe
    • znajomość procedur i zasad gospodarki magazynowej
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • dyspozycyjność do pracy zmianowej

     Oferujemy:

    • dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • terminowe wynagrodzenie
    • pracę w nowoczesnym centrum logistycznym
    • przyjazną atmosferę
    • benefity pozapłacowe na korzystnych warunkach: Multisport, grupowe ubezpieczenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.