Oferta pracy

Magazynier – Operator Wózka Widłowego

Aluwind Sp. z o.o.O firmie

Aluwind Sp. z o.o.

Logistyczna 8

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie towarów do wysyłki

  • Przyjmowanie dostaw

  • Raportowanie operacji magazynowych

  • Nadzór nad terminowym załadunkiem materiałów do wysyłki

  • Aktywne reagowanie i współpraca z produkcją w przypadku braku wyrobów do wysyłki

  • Oznaczanie i etykietowanie wyrobów

  • Uczestnictwo w inwentaryzacji zapasów magazynowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Ważne uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

  • Znajomość systemu ERP – mile widziana znajomość systemu SAP

  • Chęć do pracy, samodzielność, pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Pracę w trybie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)

  • Bardzo dobre i komfortowe warunki pracy

  • Możliwość rozwoju w systemie SAP

  • Parking służbowy

  • Bony pieniężne

  • Darmowe automaty z napojami

  • Przyjemną atmosferę pracy w nowopowstałym obiekcie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity: prywatną opiekę medyczną, program MultiSport, Grupowe ubezpieczenie na życie, możliwość udziału w Kursie języka obcego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Wstępna selekcja kandydatów

2

Spotkanie z przełożonym

3

Propozycja zatrudnienia

Aluwind Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w produkcji mechanicznych innowacji oraz rozwiązań logistycznych dla klientów działających w branży wiatrowej, zarówno lądowej, jak i morskiej. Poprzez nasze nowoczesne zakłady produkcyjne, silne kompetencje techniczne, jak również stały nacisk na elastyczność i jakość, jesteśmy uznawani za profesjonalnego i niezawodnego partnera, który zapewnia swoim klientom najlepsze możliwie produkty i rozwiązania. Mamy ściśle określoną strategię rozwoju, której głównym założeniem jest stały rozwój kompetencji naszych pracowników, a także ciągłe doskonalenie procesów i procedur. Ponadto, Aluwind jest spółką zależną duńskiej Grupy Kapitałowej Alumeco.

Przewiń do profilu firmy