Oferta pracy

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Grupa Geis

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie wózka wysokiego składowania

  • Kompletacja zleceń

  • Przyjęcie i wydanie towaru (weryfikacja ilości i stanu przesyłek)

  • Rozładunek i załadunek samochodów

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Transportowanie towarów z obszaru przyjęcia do strefy składowania

  • Realizacja powierzonych zadań w ramach prowadzenia gospodarki magazynowej

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych wysokiego składowania (kategoria I WJO) lub uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych podnośnikowych kategoria (II WJO, docelowo aktualizacja do I WJO)

  • Doświadczenie w pracy w magazynie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Zatrudnienie bez okresu próbnego, umowa o pracę - pełen etat

  • Praca na 2 zmiany, od poniedziałku do piątku

  • Przeszkolenie do pracy na wysokości

  • Szereg benefitów (posiłki regeneracyjne, dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, prywatna opieka medyczna, na preferencyjnych warunkach - grupowe ubezpieczenie na życie)

  • Stabilne zatrudnienie

  • Motywujące wynagrodzenie: atrakcyjna podstawa plus comiesięczna premia

  • Współpraca w zgranym, pomocnym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Geis

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki i transportu. Łączymy doświadczenie oraz wiedzę z obecnymi trendami logistycznymi. Różnorodność doświadczeń i kompetencji prawie 500-osobowego zespołu rozproszonego w 20 Oddziałach w Polsce pozwala firmie świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić sukcesy.

Obecnie, z uwagi na dynamiczny rozwój zakresu współpracy z naszym kluczowym Klientem, do Działu Logistyki, poszukujemy osób na stanowisko Magazynier - Operator Wózka Widłowego.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.