Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier – operator wózka widłowego

ENCHEM POLAND sp. z o.o.

Seulska 4

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostawy na magazyn

  • przygotowanie i wydanie towaru zgodnie z dokumentacją

  • wysyłki wyrobów gotowych do klientów

  • terminowe sporządzanie dokumentacji magazynowej

  • utrzymywanie czystości oraz higieny na stanowisku pracy zgodnie z zasadami 5S i BHP

  • utrzymywanie ładu i porządku w strefie magazynowej

  • rozmieszczenie i układnie towarów na magazynie

  • wykonywanie okresowych inwentaryzacji na magazynie

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie

  • doświadczenie na magazynie

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • odpowiedzialność

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT

  • uprawniania na suwnice ( mile widziane)

  • samodzielna realizacja założonych celów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w nowej międzynarodowej firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • praca w miłej atmosferze

  • praca od poniedziałku do piątku

  • umowa o pracę

  • spotkania integracyjne

  • bezpłatna opieka medyczna złoty pakiet (po 3-miesięcznym okresie próbnym)

Prosimy o wysłanie CV w j. polskim i angielskim.