Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - Operator wózka widłowego

  • Błonie, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Transportir Limited Polska Sp. z o.o.

    Międzynarodowa firma transportowo-logistyczna zatrudni pracowników do naszego magazynu w Błoniu pod Warszawą na stanowisko:

    Miejsce pracy: Błonie

    Zadania:

    • Obsługa magazynu,
    • Obsługa wózka widłowego gazowego bądź elektrycznego niskiego lub wysokiego składowania,
    • Załadunki/rozładunki/przeładunki towarów paletowych.

    Wymagania:

    • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
    • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego niskiego składowania lub wysokiego składowania,
    • Motywacja i chęć do pracy.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełen etat w stabilnej międzynarodowej firmie (możliwe także zatrudnienie na część etatu),
    • Elastyczne godziny pracy w systemie zmianowym w godzinach 6.00 - 22.00,
    • Pracę od zaraz,
    • Stałe atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
    • Możliwość awansu na Brygadzistę,
    • Miłą atmosferę w młodym i otwartym zespole.

    CV ze zdjęciem prosimy składać poprzez przycisk Aplikuj, zamieszczony poniżej.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).