Logo Pracuj.pl

Magazynier - Operator wózka widłowego

NEW ZINC SP. Z O.O.O firmie

  • Czechowice-Dziedzice
    Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek samochodów za pomocą wózka widłowego
  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu
  • zaopatrywanie produkcji w towar i opakowania
  • wywożenie produktów gotowych na magazyn
  • pakowanie towaru oraz zabezpieczenia go do wysyłki
  • drobne prace porządkowe

Nasze wymagania

  • aktualne uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera, operatora wózków widłowych
  • znajomość obsługi komputera, MS Office
  • znajomość systemu ERP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w systemie trzyzmianowym
  • premię
  • pakiet usług medycznych i socjalnych
  • dobre warunki pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • paczki świąteczne

O nas

Firma New Zinc Sp. z o.o. świadczy usługi dla branży samochodowej, maszynowej i budowlanej z zakresu cynkowania galwanicznego. Istnieje na polskim rynku od 2007 roku, działalność opiera na międzynarodowej tradycji. Wyróżnia ją wysoka jakość świadczonych usług, nowoczesność oraz doświadczenie wykwalifikowanej kadry.

Magazynier - Operator wózka widłowego, Czechowice-Dziedzice