Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

  • Gdańsk, Starogard Gdański, Tczew, Swarożyn (pow. tczewski), Kowale (powiat gdański), pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 17.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    7R Solution Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie logistyki kontraktowej.
    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk - Kowale / Swarożyn

    Zadania na stanowisku pracy:

    • obsługa wózka widłowego (w tym obsługa wózka typu Reach Truck),
    • odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań na zmianie,
    • sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów zgodnie z wymaganiami kontraktowymi klientów,
    • wewnętrzny transport towarów w magazynie,
    • udział w inwentaryzacjach,
    • prawidłowa i terminowa realizacja zleceń.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • uprawnienia na wózki widłowe UDT,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy,
    • umiejętność obsługi wysokiego składu,
    • rzetelność, sumienność i dokładność,
    • dyspozycyjność.

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie,
    • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę w trybie zmianowym,
    • atrakcyjny system premiowy,
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
    • możliwość przystąpienia do pakietu sportowego, ubezpieczeniowego oraz medycznego,
    • przyjazną atmosferę.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji
    za pomocą przycisku Aplikuj!