Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - operator wózka widłowego

MULLER-DIE LILA LOGISTIK POLSKA sp. z o.o.

  • Zygmuntowska 90, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5

Zygmuntowska 90

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Bezpieczny załadunek i rozładunek materiałów

  • Rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów na wyznaczonej powierzchni magazynowej oraz bezpieczne ich składowanie

  • Prawidłowe oznaczanie materiału

  • Przygotowanie opakowań do transportu

  • Kontrola rozładowanego materiału zgodnie z dokumentacją

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych /UDT/

  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy zespołowej

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowej firmie

  • Umowa o pracę, wynagrodzenie stałe, premie oraz nagrody

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Świadczenia świąteczne

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Firma Müller - Die lila Logistik została założona w roku 1991 w Niemczech. Początkowa działalność kilkuosobowej załogi doprowadziła poprzez lata intensywnej pracy, zaangażowania i zdobywania coraz to nowych doświadczeń do imponującego rozwoju firmy, jej obecności w 18 lokalizacjach na terenie Niemiec i Polski.

Müller - Die lila Logistik Polska Sp. z o.o. świadczy głównie usługi logistyczne i doradcze, magazynowe, przeładunkowe i transportowe. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie i wypracowane rozwiązania dla branży motoryzacyjnej i AGD.