Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - Operator wózka widłowego

  • Jatne (pow. otwocki), mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BOGUCKI folie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

    Obecna na rynku od 1983 roku firma BOGUCKI FOLIE jest liderem w produkcji folii termokurczliwych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. To prywatne, rodzinne przedsiębiorstwo ze 100% polskim kapitałem.

    Specjalizujemy się w produkcji folii, opakowań foliowych i folii z nadrukiem fleksograficznym. Wytwarzamy około 27 000 ton zróżnicowanych wyrobów foliowych w skali roku na rynek polski i zagraniczny. Portfolio naszych produktów obejmuje przede wszystkim folie termokurczliwe, folie średnio- i wysokobarierowe, folie PE do laminacji, laminaty foliowe dla przemysłu spożywczego i chemicznego, torby foliowe, itp.

    Nasi pracownicy to zespół 228 fachowców, którzy z pasją pracując nad produktem, mają do swojej dyspozycji najnowocześniejszą technologię oraz nowoczesny i stale modernizowany park maszynowy.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jatne (pow. otwocki)

    Zadania:

    • rozładunek oraz załadunek samochodów zgodnie z dokumentacją transportową
    • przyjęcie oraz wydanie towaru na/z magazynu
    • praca na wózku widłowym

    Wymagania:

    • uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania
    • dyspozycyjność
    • chęć do pracy i motywacja

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
    • dofinansowanie do obiadów
    • dofinansowanie do kart sportowych

    Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Przypominamy o zawarciu sformułowania wyrażającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „BOGUCKI FOLIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp. k.