Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier/ operator wózka widłowego (K/M)

Domino Temporary workO firmie

  • Legnica (okolice), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego Domino Polska Sp. z o.o., dla wiodącej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, w chwili obecnej prowadzi rekrutację na stanowisko:

Informacje ogólne:

  • praca od zaraz
  • poniedziałek- piątek (możliwe nadgodziny)
  • umowa o pracę
  • lokalizacja: bliskie okolice Legnicy
  • atrakcyjny pakiet bonusów dla pracowników
  • premia za polecenie pracownika
  • dofinansowanie wczasów
  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • dofinansowanie 50% do Karty Multisport
  • paczki mikołajkowe
  • dofinansowanie posiłków

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach magazynowych
  • umiejętność obsługi komputera oraz skanera
  • gotowość do pracy III -zmianowej
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego (UDT)- warunek konieczny
  • chęci do pracy

Opis stanowiska pracy:

  • załadunek oraz rozładunek towarów przy użyciu wózka widłowego
  • rozmieszczenie towarów na halach/ półkach magazynowych
  • wprowadzanie danych do systemu magazynowego
  • udział w inwentaryzacji magazynu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub telefonicznie : 604 297 719.

Ogłoszenie archiwalne