Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier/Operator wózka widłowego (k/m)

NARA BATTERY ENGINEERING POLANDO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw,

  • Udział w załadunku i rozładunku dostaw,

  • Kompletowanie towaru do wysyłki,

  • Etykietowanie wyrobów,

  • Kontrola stanów magazynowych – wprowadzanie danych do systemu,

  • Wydawanie towaru do odbiorcy,

  • Kompletacja materiałów wyjściowych wydawanych do produkcji,

  • Uczestnictwo w inwentaryzacji zapasów magazynowych,

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT,

  • Znajomość obsługi Pakietu Office (w tym EXCEL),

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy,

  • Rzetelność i odpowiedzialność,

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Wynagrodzenie w przedziale 3900-4300 brutto,

  • Możliwość długoterminowej współpracy,

  • Możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia w branży automotive,

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

NARA BATTERY ENGINEERING POLAND

NARA Battery Engineering Poland Sp. z o.o. to firma produkcyjna, która dostarcza komponenty do samochodów elektrycznych różnych marek. W związku z realizacją nowych projektów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier/Operator wózka widłowego (k/m).

Przewiń do profilu firmy