Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier – operator wózka widłowego

  • Kalisz, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 30.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FF Marka Własna sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z ponad 15- letnim doświadczeniem na rynku lodów i deserów mrożonych. Spółka posiada dwa zakłady produkcyjne: w Kaliszu oraz w Chechle Pierwszym. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji marek własnych na zamówienie sieci handlowych. Wieloletnia działalność oraz współpraca z głównymi graczami na rynku lodów sprawia, że spółka doskonale orientuje się w najnowszych technologiach, surowcach oraz w aktualnych trendach.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
    Miejsce pracy: Kalisz

    Zadania:

    • Magazynowanie towaru zgodnie z wewnętrznymi procedurami
    • Dbanie o sprawny i prawidłowy przebieg przepływów magazynowych
    • Obsługa wózka widłowego (wysokiego składowania)
    • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. zawodowe
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT
    • Praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego – warunek konieczny
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
    • Dobra organizacja pracy
    • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w 3 systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników
    • Pakiet Benefit: Karta MultiSport, kurs z języka angielskiego z dodatkowym dostępem do platformy e-learningowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach, bezpłatny parking
    Kandydatów prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj z podaniem w tytule nazwy stanowiska.

    Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Wyrażenie poniższej zgody jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi
    (KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji. W przypadku, gdy stanowisko pracy, na które aplikuję wiąże się z korzystaniem z odzieży i obuwia roboczego, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich rozmiarów ubrań i obuwia w celu zakupu przez przyszłego pracodawcę odpowiedniej odzieży i obuwia roboczego.

    Wyrażenie poniższej zgody umożliwia udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych:

    (KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.