Oferta pracy

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Ekaterra Manufacturing Poland sp. z o.o.

25,0028,00 brutto / godz.
  • Kołodziejska 2, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

Kołodziejska 2

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wysoce zautomatyzowanego magazynu w największej firmie herbacianej na świecie:

  • dowożenie opakowań do hal produkcyjnych wózkiem typu kanban

  • przygotowywanie wysyłek wyrobu gotowego

  • obsługa regałów przesuwnych - wysoki skład

  • załadunek palet na wysyłki, rozładunek z dostaw

  • przygotowywanie zwrotów

  • kontrola zapasów magazynowych

  • obsługa systemu ERP SAP

Nasze wymagania

  • uprawnienia UDT w zakresie wózków widłowych

  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego, preferowany wysoki skład (możliwość rozwoju w tym obszarze)

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym 4-brygadowym (stały dodatek 15% za pracę w tym systemie)

  • znajomość SAP mile widziana - możliwość wdrożenia

  • wysoka kultura bezpieczeństwa pracy

  • zaangażowanie i otwartość na pracę zespołową

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w branży spożywczej na podstawie umowy o pracę

  • praca w nowoczesnym parku maszynowym, z wysokimi standardami bezpieczeństwa

  • atrakcyjna premia kwartalna

  • dodatki za pracę na drugiej i trzeciej zmianie

  • stały dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym (widełki płacowe w ogłoszeniu uwzględniają ten dodatek)

  • jasno określona i rozpisana ścieżka rozwoju na stanowiskach Operator Magazynu I, II, III, Lider Magazynu

  • prywatna opieka medyczna

  • pracowniczy Program Emerytalny opłacany przez pracodawcę

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

  • dofinansowania do wczasów

  • program wsparcia dla pracownika i jego rodziny

  • bony okolicznościowe

  • paczki z produktami Unilever, także w ramach akcji związanej z bezpieczeństwem

  • dostęp do sklepiku z produktami Unilever w atrakcyjnej cenie

  • nagrody za wprowadzanie usprawnień (metodologia Kaizen)

  • praca we wzajemnie wspierającym się zespole

  • dużo dobrej herbaty 😊

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • Karta Multisport

  • dofinansowanie do wypoczynku pracownika i rodziny

  • program kafeteryjny myBenefit

Katowicka Fabryka Herbaty jest częścią największej firmy herbacianej na świecie -ekaterra (dywizja międzynarodowej firmy Unilever). To właśnie tutaj pakujemy najbardziej rozpoznawalną markę herbaty na świecie - Lipton.

Swoją silną pozycję zawdzięczamy zaawansowanej technologii produkcyjnej (m.in. coboty, casepackery, drukarki i skanery 3D, przesuwne regały, nowoczesne wózki wysokiego składu), pełnej automatyzacji procesu pakowania herbaty oraz wysoko wykwalifikowanemu zespołowi inżynierów i operatorów, których łączy wspólna pasja do tworzenia najlepszej herbaty na rynku. Ze względu na nadchodzące nowe projekty w naszej fabryce poszukujemy kolejnych członków zespołu. Dołącz do nas i razem twórzmy herbacianą przyszłość 😊.

Przewiń do profilu firmy