Oferta pracy

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Grupa Eurocash – Eurocash Gastronomia

Ryszarda Chomicza 13C

Kąty Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja produktów zgodnie z zamówieniami Klientów;

  • Załadunki/rozładunki towarów;

  • Dbanie o zachowanie norm jakościowych (temperatury) produktu na magazynie;

  • Transport i składowanie towarów na terenie magazynu.

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania;

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT – warunek konieczny;

  • Mile widziane: doświadczenie w pracy na magazynie, książeczka SANEPID;

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;

  • W pełni legalne zatrudnienie z zachowaniem wszelkich przepisów związanych z czasem pracy, BHP itp.;

  • Praca na magazynie z trzema strefami temperatury (sucha, chłodnia, mroźnia);

  • Praca w systemie trzech zmian;

  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:

  • Pikniki rodzinne;

  • Paczki i bony na Wielkanoc i Boże Narodzenie;

  • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Opieka medyczna Medicover;

  • Karty sportowe;

  • Imprezy świąteczne;

  • Program stypendialny dla dzieci Pracowników;

  • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne