Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
PREMINOX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Magazynier - Operator Wózka Widłowego - Kierowca

PREMINOX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

3 0005 000 brutto / mies.

Piłsudskiego 130

Trzebinia

Twój zakres obowiązków

  • Praca na magazynie (Trzebinia)

  • Realizacja rozładunku i załadunku/przyjmowanie i rozmieszczanie dostaw;

  • Pakowanie i zabezpieczanie materiałów przed wysyłką;

  • Przygotowywanie listów przewozowych i oznakowanie towarów przed wysyłką;

  • Bieżąca ewidencja ruchów magazynowych, prowadzenie i kontrola dokumentacji magazynowej;

  • Prace porządkowe na magazynie.

  • Transport towarów do klienta autem do 3.5t w okolicy magazynu. (kategoria prawa jazdy - B)

Nasze wymagania

  • Dynamiczna osobowość, elastyczność,

  • Chęć podejmowania nowych wyzwań,

  • Zorientowanie na zespół,

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,

  • Zaświadczenie kwalifikacyjne wydane przez Urząd Dozoru Technicznego,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Komunikatywność, odpowiedzialność i motywacja do pracy.

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisk i znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Praca od poniedziałku do piątku w ośmiogodzinnym trypie pracy,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie ze światowej czołówki,

  • Narzędzia pracy takie jak wózek widłowy, samochód dostawczym,

  • Pakiet szkoleń wdrażających do firmy i na dane stanowisko,

  • Przyjazne i komfortowe środowisko pracy w międzynarodowym zespole,

  • Dodatkowe benefity do ustalenia po 3 miesięcznym okresie próbnym.

Firma Preminox jako część grupy SPI, jest jednym z wiodących dystrybutorów produktów rurowych ze stali nierdzewnej dla różnych branży, w tym motoryzacji, wymienników ciepła, hydrauliki a nawet medycyny. W ciągu 20 lat firmy Grupy SPI ugruntowały swoją pozycje jako strategiczny dostawca dla wielu dużych firm produkcyjnych na całym świecie.

Stawiamy na rozwój dlatego też, poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu na stanowisko Magazynier - Operator Wózka Widłowego - Kierowca.

Prosimy o przesłanie CV w języku polskim.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Tylko te osoby, które spełnią wymagania, zostaną zaproszone na osobistą rozmowę.

Jednocześnie wszystkich Kandydatów prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Preminox danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.