Oferta pracy

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

7R Solution Sp. z o.o.

777

Kokotów (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego (również wysoki skład)

  • odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań na zmianie

  • sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów zgodnie z wymaganiami kontraktowymi klientów

  • wewnętrzny transport towarów w magazynie

  • udział w inwentaryzacjach

  • prawidłowa i terminowa realizacja zleceń

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy

  • umiejętność obsługi wysokiego składu

  • rzetelność, sumienność i dokładność

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w trybie zmianowym

  • atrakcyjny system premiowy

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • możliwość przystąpienia do pakietu sportowego, ubezpieczeniowego oraz medycznego

  • przyjazną atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

7R Solution Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie logistyki kontraktowej.

Przewiń do profilu firmy