Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Nagel Polska Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

31

Kopytów (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek towaru - praca ze skanerem;

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT 2 WJO

  • książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do uzyskania;

  • praca zmianowa lub jedna zmiana - stałe godziny pracy;

  • gotowość do pracy w niskich temperaturach - pracujemy w mikroklimacie zimnym (ok +4 stopnie Celcjusza).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - płatne zawsze na czas do 10-go każdego miesiąca;

  • pierwszego dnia otrzymasz ciepłą odzież ochronną oraz ciepłe obuwie;

  • codziennie ciepły posiłek regeneracyjny - obiad (bez dopłaty);

  • możliwość startowania w rekrutacjach wewnętrznych i awanse na stanowiska biurowe;

  • Program Poleceń Nagel Polska: TY polecasz -> MY zatrudniamy -> TY dostajesz ekstra 4000 zł -> TWÓJ znajomy ma nową pracę :);

  • oddziałowa drużyna piłkarska - gramy do jednej bramki nie tylko w pracy;

  • Akademia Nagel Gada (nauka języków obcych), Program Train The Trainers (zostanie trenerem wew.), udziału w zewnętrznych szkoleniach;

  • spotkania integracyjne: zespołowe, oddziałowe, pikniki rodzinne;

  • oraz inne dodatki o których przeczytasz w sekcji benefity.

  • Benefity

  • program poleceń pracowniczych ekstra 4000 zł na rękę

  • dofinansowanie nauki języków obcych – angielski, niemiecki

  • karty sportowe – MEDICOVER SPORT

  • premie świąteczne z okazji Bożego Narodzenia

  • prezenty bożonarodzeniowe dla twoich dzieci

  • opiekę medyczną dla twojej rodziny i dla ciebie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dostęp do bogatej biblioteki rozwojowej oraz branżowej

  • ubezpieczenie na życie dla twojej rodziny i dla ciebie

  • dodatkowe dni wolne uzależnione od stażu pracy

  • nagrody jubileuszowe uzależnione od stażu pracy

  • coś na przyszłość czyli pracownicze plany kapitałowe

Etapy rekrutacji
1

Kontakt z wybranymi kandydatami, zaproszenie na rozmowę.

2

Spotkanie w siedzibie naszej firmy, poznanie się.

3

Powrót z informacją zwrotną o przyjęciu do zespołu.

Dołącz do naszego zespołu!

Zajmujemy się magazynowaniem oraz transportem produktów spożywczych największych producentów w Europie. Dbamy o to, aby na półkach w sklepach była zawsze świeża i zdrowa żywność.

Pracownicy są naszym największym i najważniejszym kapitałem. Jeśli tak jak my działasz z pasją, bliskie są Tobie wartości takie jak szacunek, partnerstwo, odpowiedzialność, chcesz się rozwijać, chętnie się uczysz, ale też chętnie dzielisz się swoją wiedzą z innymi… trafiłeś właściwie!

W Polsce jesteśmy obecni od ponad 20 lat. Nasze Oddziały znajdują się w Komornikach k/Poznania, Kopytowie k/Warszawy, Gliwicach, Gdańsku, Wrocławiu i Lublinie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje