Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier – Operator Wózka Widłowego

  • Kowale (powiat gdański), pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Handlowe „CHEMIA” Sp. z o.o. firma branży budowlanej
    z siedzibą w Kowalach k/Gdańska
    poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kowale k/Gdańska
    Region: woj. pomorskie

    Opis stanowiska:

    • załadunek oraz rozładunek / kontrola jakościowa i ilościowa dostaw towaru do magazynu
    • przyjmowanie i wydawanie towarów
    • wydawanie towaru z magazynu klientom według zamówienia
    • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
    • przestrzeganie wewnętrznych procedur firmy

    Wymagania:

    • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
    • doświadczenie na podobnym stanowisku (istnieje możliwość przyuczenia)
    • znajomość gospodarki magazynowej
    • rzetelność, uczciwość i kultura osobista
    • umiejętność pracy w zespole
    • dobra organizacja pracy
    • mile widziana znajomość branży budowlanej

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • szkolenia produktowe
    • przyjazną atmosferę pracy
    • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, Multisport)

    Aplikacje CV prosimy przesyłać
    klikając przycisk Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Handlowe „Chemia” Sp. z o.o. w Kowalach, informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się na stronie: www.chemiagda.pl