Logo Pracuj.pl

Magazynier – Operator wózka widłowego

CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + dodatek zmianowy + nadgodziny

CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.

Christo Botewa 4

Podgórze

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek towaru – transport towaru na terenie magazynu,
  • ręczne prace transportowe,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej (ewidencja ilościowa towaru),
  • sprawdzanie dokumentów dostaw i wysyłek,
  • przygotowanie towaru do wysyłki,
  • dbałość o terminowy załadunek i rozładunek towaru,
  • dbałość o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie,
  • dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (mile widziane UDT)
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka sanitarna),
  • sumienność,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport i inne),
  • szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Consorfrut Polska Sp. z o.o. to wiodący importer i dystrybutor owoców i warzyw z całego świata.

Współudziałowcami firmy są producenci z Hiszpanii i Argentyny. Jednocześnie współpracujemy z najlepszymi producentami z Europy, Ameryki Południowej, Azji i Afryki dostarczając pełną gamę produktów do Klientów w całej Polsce.

Bardzo dobra jakość oferowanych produktów i profesjonalny serwis pozwalają nam corocznie skutecznie zwiększać sprzedaż.

Magazynier – Operator wózka widłowego, Christo Botewa 4, Podgórze, Kraków