Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Operator wózka widłowego

Silvan Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

  • Krapkowice

    Krapkowice, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek oraz załadunek towaru w terminalu,

  • obsługa wózków widłowych – wstawianie i wystawianie towaru z regałów wysokiego składu

  • obsługa skanerów ręcznych,

  • kontrola dokumentacji,

  • przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym + doświadczenie w pracy z wózkiem bocznym - reach truck,

  • znajomość procesów magazynowych,

  • aktualna książeczka sanepidowska

  • gotowość do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia

  • możliwość awansu zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Silvan Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Firma Silvan Logistics jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw na rynku transportu chłodniczego w Polsce. Istniejemy od 2005 roku. Nasz zespół liczy ponad 180 specjalistów pracujących w oddziałach w Polsce i za granicą.

Przewiń do profilu firmy