Oferta pracy

Magazynier - Operator wózka widłowego

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Pracownik fizyczny
LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym działająca w branży TSL od ponad 15 lat. Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia nasz zespół kompetentnych pracowników, który dostarcza najlepszych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Zakres obowiązków:

  • realizowanie podstawowych prac przeładunkowych (rozładunek i załadunek towarów)
  • przyjmowanie i wydawanie towarów
  • przemieszczanie i rozkładanie towarów
  • dbałość o stan towaru w magazynie oraz porządek
  • obsługa wózka widłowego i jego konserwacja
  • kontrola ilościowa i jakościowa towarów
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera lub pokrewne minimum
    1 rok
  • ukończony kurs operatora wózków widłowych potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem wydanym przez UDT
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • odpowiedzialność za własne bezpieczeństwo w pracy
  • znajomość podstawowych dokumentów magazynowych

Korzyści dla Ciebie:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dostęp do szkoleń niezbędnych do wykonywanej pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • dobry klimat pracy w młodym, dynamicznym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wzór klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych (CV)

W związku z obowiązywaniem od dnia 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści:

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest LANGOWSKI LOGISTICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (w skrócie: LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. - dawniej: LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska Sp. z o.o.) z siedzibą w Gdyni, przy ul. Hutniczej 16, 81-061 Gdynia, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000778319, NIP: 9581695728, REGON: 381455449, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku).”

A w przypadku zgody Kandydata na przetwarzanie jego danych osobowych celem przeprowadzenia innych bieżących i przyszłych rekrutacji przez LANGOWSKI LOGISTICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Gdyni, prosimy o umieszczenie dodatkowej zgody:

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest LANGOWSKI LOGISTICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (w skrócie: LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. - dawniej: LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska Sp. z o.o.) z siedzibą w Gdyni, przy ul. Hutniczej 16, 81-061 Gdynia, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000778319, NIP: 9581695728, REGON: 381455449, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku) w celu przeprowadzenia przez LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. innych bieżących oraz przyszłych rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy