Oferta pracy

Magazynier / Operator wózka widłowego

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o.

4 5005 500 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 7
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Jędrzejowska 47

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie podstawowych prac przeładunkowych (rozładunek i załadunek towarów)

  • przyjmowanie i wydawanie towarów

  • przemieszczanie i rozkładanie towarów

  • dbałość o stan towaru w magazynie oraz porządek

  • obsługa wózka widłowego i jego konserwacja

  • kontrola ilościowa jakościowa towarów

  • bieżąca kontrola stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera lub pokrewne

  • ukończony kurs operatora wózków widłowych potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem wydanym przez UDT

  • sprawność fizyczna

  • umiejętność pracy w zespole

  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • odpowiedzialność za własne bezpieczeństwo w pracy

  • znajomość podstawowych dokumentów magazynowych

To oferujemy

  • proponujemy uczciwe warunki pracy- umowę o pracę na pełny etat

  • podpisujemy umowę o pracę z wynagrodzeniem od 4500 do 5500 brutto

  • oferujemy bezpłatną kawę i herbatę

  • w okresie zimowym oferujemy posiłki regeneracyjne

  • oferujemy dopłatę do karty Multisport

  • mamy nowoczesne magazyny typu A+

  • dajemy szansę rozwoju zawodowego

  • szkolimy z obsługi wózków widłowych

  • raz w roku bawimy się na imprezie integracyjnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od prawie 18 lat. Zespół ponad 200 pracowników i wieloletnie relacje z zagranicznymi partnerami pozwalają firmie realizować profesjonalne usługi logistyczne i spedycyjne na terenie całego świata. Oprócz usług transportu morskiego, lotniczego, kolejowego oraz drogowego, Langowski Logistics posiada własną Agencję Celną oraz sieć magazynów składowo-przeładunkowych.

Przewiń do profilu firmy