Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier - Operator wózka widłowego

DEKRA Praca

  • Monachium, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14-22
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, producenta OEM dla znanej marki samochodowej w Bawarii, poszukujemy Kandydatów do pracy sezonowej na stanowisko: Operatora wózka widłowego.

Twój zakres obowiązków

  • Operowanie wózkiem widłowym czołowym

  • Załadunek i rozładunek dostaw

  • Dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy

Wymagania pracodawcy

  • Chęć do pracy, zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym

  • Dyspozycyjność do wyjazdu lipiec-wrzesień, na czas trwania projektu

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym A1

  • Uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane uprawnienia międzynarodowe)

  • Prawo jazdy- nie wymagamy samochodu

Pracodawca oferuje

  • Stawkę godzinową 16,87€ brutto/h + dodatek projektowy 3,13€ brutto/h= 20€ brutto/h;

  • Dopłata za wyżywienie 28€ netto/dziennie (bez śniadania) lub 21€ netto/dziennie ze śniadaniem;

  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych;

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę;

  • Pracę 2- zmianową (6-14; 14-22);

  • Zwrot kosztów przejazdu (dwie strony);

  • Wolne weekendy;

  • Możliwe nadgodziny rozliczane zgodnie z Niemieckimi przepisami.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Termin: lipiec-wrzesień

DEKRA Praca

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Przewiń do profilu firmy