Logo Pracuj.pl

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Polar Frakt ASO firmie

  • Oslo, Norwegia
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Załadunki i rozładunki boczne samochodów ciężarowych
  • Załadunki i rozładunki kontenerów
  • Rozdzielanie ładunków na wydzielone strefy kierunkowe
  • Oznakowanie ładunków
  • Skanowanie ładunków na przyjście i wyjście z terminala
  • Ogólna dbałość o sprzęt jaki i utrzymanie porządku na terminalu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie, certyfikat na wózki widłowe nie jest wymagany przy doświadczeniu >3 lat
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy, również nadgodziny
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
  • Ogólna znajomość funkcjonowania magazynu/terminala

To oferujemy

  • Stały kontrakt o pracę, bezpośrednio w Norweskiej firmie, bez pośredników
  • Stabilne miejsce pracy w firmie o mocnej pozycji na rynku norweskim
  • Wynagrodzenie oparte na podstawie, wysokość jest ustalana indywidualnie, i dodatkowo płatnych nadgodzinach
  • Miłe i pomocne środowisko pracy
  • Oferujemy prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie zdrowotne jak i pełne składki emerytalne
  • Pomagamy w załatwieniu niezbędnych formalności urzędowych, możemy pomóc z zakwaterowaniem jeśli będzie taka potrzeba
  • Nie pracujemy w weekendy

Polar Frakt AS jest firmą spedycyjno-transportową z własnym terminalem położonym w centralnej części Oslo. Jesteśmy firmą, która transportuje dobra głównie z południowej części Norwegii na północną. Posiadamy swoje siatki dostawców, podwykonawców w całej Norwegii. Zajmujemy się również przeładunkami samochodów ciężarowych jak i kontenerów.

Polar Frakt AS zajmuje się transportem intermodalnym.

Opis stanowiska

  • Praca na terminalu oparta na prowadzeniu wózka widłowego.
  • Praca polega na rozładunku jak i załadunku pojazdów ciężarowych jak i kontenerów.
  • Do zaoferowania mamy 3 stanowiska Magazynier-operator wózka widłowego w systemie rotacyjnym, 4 na 2. 4 tygodnie w Oslo dwa tygodnie wolnego.
  • Jest możliwość pracy stałej (nie w systemie rotacji) jeśli znajdziemy dwóch kandydatów z chęcią zamieszkania w Oslo na stałe.

Magazynier - Operator Wózka Widłowego, Oslo, Norwegia