Oferta pracy

Magazynier – Operator wózka widłowego

Sopro PolskaO firmie

  • Nowiny (pow. kielecki), świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Magazynier – Operator wózka widłowegoNumer ref.: Nr ref: PRACAwSOPRO_03

KOGO SZUKAMY?

  • masz doświadczenie w pracy w magazynie,
  • masz uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego – warunek konieczny,
  • potrafisz pracować zespołowo oraz dobrze organizujesz swoje stanowisko pracy,
  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • jesteś gotowy do pracy zmianowej 06:00-14:00 i 14:00-22:00

TWOJE ZADANIA

  • konfekcjonowanie i załadunek transportów,
  • obsługa wózka widłowego,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • utrzymanie porządku na magazynie,
  • sprawdzanie stanów magazynowych, regularna inwentaryzacja magazynu.
  • UMOWA O PRACĘ ORAZ JASNY SYSTEM WYNAGRADZANIA
  • PAKIET PRYWATNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ
  • KARTA MULTISPORT
  • PROGRAM EMERYTALNY
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • WOLNE WEEKENDY
ZAINTERESOWALIŚMY CIEBIE NASZĄ OFERTĄ?
Wyślij nam swoje CV przez „APLIKUJ”
Sopro Polska jest międzynarodowym koncernem, liderem w branży chemii budowlanej. Oferujemy kompletny asortyment produktów do prac glazurniczych i budowlanych. Stosując konsekwentną strategię zarządzania marką staliśmy się czołowym specjalistą w naszej dziedzinie. Nasza niezawodność jest potwierdzona certyfikatami niezależnych i uznanych instytutów naukowych.
Pamiętaj o zaznaczeniu zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Sopro Polska Sp. z o.o.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy