Oferta pracy

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Sopro Polska

Przemysłowa 16

Nowiny (pow. kielecki)

Twój zakres obowiązków

  • konfekcjonowanie i załadunek transportów,

  • obsługa wózka widłowego,

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,

  • utrzymanie porządku na magazynie,

  • sprawdzanie stanów magazynowych, regularna inwentaryzacja magazynu

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w pracy w magazynie,

  • masz uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego – warunek konieczny,

  • potrafisz pracować zespołowo oraz dobrze organizujesz swoje stanowisko pracy,

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,

  • jesteś gotowy do pracy zmianowej 06:00-14:00 i 14:00-22:00

To oferujemy

  • wolne weekendy

  • praca w systemie zmianowym 06:00 - 14:00, 14:00-22:00

  • odzież robocza oraz środki ochorny indywidualnej

  • dofinansowanie do karnetu wędkarskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji
1

I etap - rozmowa telefoniczna

2

II etap - spotkanie w zakładzie produkcyjnym

3

III etap - oferta zatrudnienia

Sopro Polska jest częścią globalnej marki i liderem w branży chemii budowlanej. Oferujemy kompletne rozwiązania do prac glazurniczych i budowlanych. Dzieląc się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem technicznym z naszymi partnerami handlowymi i wykonawcami, staliśmy się czołowym specjalistą w naszej dziedzinie. Sopro Polska to gwarancja najwyższych standardów jakościowych. To również niezawodność potwierdzona certyfikatami działania zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju. To dzięki naszym produktom obiekty na całym świecie są budowane z zachowaniem najwyższych norm ekologicznych.

Przewiń do profilu firmy