Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - operator wózka widłowego

DT SWISS-POLSKA sp. z o.o.

  • Oborniki

    Oborniki, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

TWOJE WYZWANIA:

- Praca na magazynie

- Obsługa wózka widłowego

- Kompletowanie zamówień

- Obsługa skanera

- Dbanie o porządek

Nasze wymagania

TWÓJ PROFIL:

- Uprawnienia do obsługi wózka widłowego kat. II - uprawnienia UDT

- Minimum rok doświadczenia w pracy na magazynie wysokiego składowania

- Chęć podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

To oferujemy

NASZA OFERTA:

- Umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony)

- Pracę w systemie dwuzmianowym

- Rozbudowany system premiowy (premia miesięczna, półroczna, roczna)

- Czyste, klimatyzowane i wyposażone w nowe technologie stanowiska

- Możliwość rozwoju

- Sportowe i dynamiczne środowisko pracy

O nas

PRZENIEŚ SIĘ Z NAMI DO ŚWIATA ROWERÓW!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz poszerzeniem działalności, DT Swiss-Polska Sp. z o.o. zlokalizowana w Obornikach Wlkp. poszukuje wykwalifikowanych kandydatów do współpracy.