Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier – Operator wózka widłowego

MR JOB Agencja Pracy TymczasowejO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Oława, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od ponad 10 lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR.

Obecnie dla jednego z Klientów, z branży AGD w związku z otwarciem nowej linii produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

  • jasne zasady wynagradzania – Twoja stawka zależy od Twojej wiedzy i umiejętności
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, a wraz ze wzrostem kwalifikacji – wzrost wynagrodzenia
  • wynagrodzenie zasadnicze+ PREMIA
  • umowa o pracę
  • wolne weekendy
  • bezpieczne warunki pracy i miłą atmosferę

Zadania na stanowisku:

  • załadunek towarów
  • rozmieszczanie wyrobów gotowych w magazynie
  • prace magazynowe
  • administrowanie danych w systemie
  • przygotowywanie wysyłek do klientów

Oczekujemy:

  • umiejętność obsługi wózka jezdniowego- mile widziane
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia
  • dokładność
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy.

Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie http://www.mrjob.pl/

Ogłoszenie archiwalne