Oferta pracy

Magazynier - Operator wózka widłowego

PROTEC BUDOWA PROTOTYPÓW I TECHNIKA WYTŁACZANIA sp. z o.o.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Kim jesteśmy:

Firmą z 30-letnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku w branży metalowej. Specjalizujemy się w akcesoriach rynnowych oraz elementach mocujących do systemów solarnych i fotowoltaicznych. Naszym celem i atutem jest jakość wyrobów, które są sprawdzone, estetyczne i trwałe. Produkowane przez nas wyroby trafiają m.in. do marketów budowlanych i są stosowane przez fachowców na terenie całej Europy, a nawet eksportowane do USA.

ZATRUDNIMY OD ZARAZ DODATKOWĄ OSOBĘ DO DZIAŁU NA STANOWISKO:

Zakres obowiązków:

• odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kontrola kompletacji, weryfikacja i załadunek towarów

• prowadzenie dokumentacji magazynowej w systemie ERP (obsługa komputera i skanera)

• utrzymanie porządku w obszarze stanowiska

• obsługa wózka widłowego

• udział w inwentaryzacji

Wymagania:

• gotowość do pracy dwuzmianowej 6-14/14-22

• odpowiedzialność, sumienność, punktualność

• umiejętność pracy w zespole

• dodatkowym atutem będą uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi

• doświadczenie na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

  • pracę w firmie z 30-letnią tradycją
  • umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premia i dodatki
  • dodatkową premię frekwencyjną
  • pracę od zaraz
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznym zespole
  • ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny Luxmed
  • kartę sportową
  • egzamin UDT na wózki widłowe, jeżeli kandydat nie posiada aktualnych uprawnień

WYŚLIJ SWOJE CV POPRZEZ PRZYCISK "APLIKUJ"

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy