Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier / Operator Wózka Widłowego

  • Piaseczno, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa (okolice)

    Zadania:

    • Odpowiedzialność za operacje w magazynie z zakresu: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja zamówień, załadunek towaru;
    • Kontrolowanie przesyłek przychodzących, wewnątrz magazynowe przemieszczanie towarów;
    • Wykonywanie czynności kontrolnych;
    • Wykonywanie prac wykończeniowych: etykietowanie towarów, pakowanie, przepakowywanie, paletyzowanie;
    • Monitorowanie i zgłaszanie różnic w stanie zapasów, szkód i sytuacji potencjalnie niebezpiecznych;
    • Dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie.

    Oczekiwania:

    • Uprawnienia na wózki widłowe;
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynach wysokiego składu;
    • Wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe;
    • Umiejętność pracy w zespole, elastyczne nastawienie do pracy;
    • Uczciwość i kultura osobista;
    • Gotowość do pracy zmianowej, zmiany obejmują również niedziele.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę;
    • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
    • Bezpłatny pakiet medyczny oferujący dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu oraz specjalistów;
    • Dofinansowanie do karty Multisport oraz wczasów, obozów dla dzieci i inne udogodnienia związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych.

    Administratorem danych jest Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Piaseczno 05-500, ul Jana Pawła II 66 . Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.