Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier / Operator Wózka Widłowego

De CareO firmie

  • Pieńków (pow. nowodworski)

    Pieńków (pow. nowodworski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek towarów

  • Poprawna kontrola towarów podczas przyjęcia i wydania pod kątem jakościowym oraz ilościowym.

  • Przygotowywanie i wydawanie komponentów na produkcję

  • Kontrola nad obrotem towaru oraz prawidłowymi stanami magazynowymi

  • Dbanie o powierzone mienie i infrastrukturę.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata ( warunek konieczny )

  • Zaangażowanie i samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość przepisów BHP

  • Ważne badania sanepidu (mile widziane)

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny)

To oferujemy

  • Zatrudnienie od zaraz na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy za osiągnięte wyniki) wypłacane zawsze na czas

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1 zmianowym w godzinach 6.00 - 14.00

  • Wolne weekendy

  • Zdobycie doświadczenia i praktyczny rozwój wiedzy w obszarze logistyki

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej, programu sportowego FitProfit, ubezpieczenia grupowego

  • Pożyczki zakładowe

  • Rabat pracowniczy na nasze produkty

  • Kawę i herbatę dostępną w naszej kuchni

  • Pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

De Care

De Care powstała z pasji do podróży i do odkrywania nowych smaków. Jesteśmy dynamiczną firmą chcącą dzielić się naszą pasją z innymi, bo wierzymy, że ciekawe jedzenie to ciekawe życie. Jeśli chcesz być częścią naszej organizacji i budować siłę naszych marek oraz wspierać sprzedaż produktów z kategorii kuchni etnicznych zapraszamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.