Magazynier/Operator wózka widłowego

  • Płock, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 05.06.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 05.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka ASSA ABLOY Mercor Doors kontynuuje działalność Mercor SA w zakresie oddzieleń przeciwpożarowych. Grupa ASSA ABLOY jest światowym liderem na rynku systemów zabezpieczeń drzwiowych. Oferowane produkty są dostosowywane i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami, by zapewnić bezpieczeństwo i wygodę ludzi w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Strategicznym celem ASSA ABLOY Mercor Doors jest dynamiczny, zrównoważony wzrost działalności prowadzonej w segmencie oddzieleń przeciwpożarowych.

    Miejsce pracy: Płock

    Opis stanowiska:

    • przechowywanie towaru – decydowanie o rozmieszczeniu w magazynie
    • prowadzenie dokumentacji magazynowej
    • utrzymywanie w czystości magazynu i porządkowanie składowanych przedmiotów
    • przyjmowanie i wydawanie towaru odbiorcom, wysyłki
    • informowanie o zasobach magazynowych i konieczności uzupełnienia zapasów, inwentaryzowanie
    • sortowanie, paczkowanie, etykietowanie towaru

    Wymagania:

    • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
    • Doświadczenie w pracy na magazynie
    • Komunikatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie w rzetelne wykonywanie obowiązków
    • Dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
    • Pracę w prężnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku "Aplikuj"

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)