Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Magazynier- operator wózka widłowego

BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.OO firmie

BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.O

Urszuli Ledóchowskiej 33/35

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózka widłowego (wysoki skład) – załadunek i rozładunek towaru;

  • Prowadzenie ewidencji magazynowej;

  • Obsługa systemu magazynowego;

  • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym;

Nasze wymagania

  • Doświadczania w pracy w magazynie wysokiego składu;

  • Uprawnień do obsługi wózka widłowego (wysoki skład);

  • Mile widziane znajomość systemu Qguar;

  • Motywacji do pracy;

  • Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym - czterobrygadowym;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji zawodowych.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • System pracy trzy zmianowy czterobrygadowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • Premie roczne

  • Obiady w Firmie

  • Karty Sodexo