Ta oferta pracy jest nieaktualna od 65 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - operator wózka widłowego

  • Gądki (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-05-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jednym z największych na polskim i międzynarodowym rynku producentem i dystrybutorem profesjonalnego wyposażenia gastronomicznego. Działamy w Polsce od 10 lat. W naszej pracy ciągle dostosowujemy się do zmieniających się warunków rynkowych oraz koncentrujemy uwagę na potrzebach i zadowoleniu naszych klientów. Dzięki umiejętnościom, doświadczeniu i zaangażowaniu naszych pracowników realizujemy coraz bardziej ambitne cele, a do naszego zespołu zapraszamy osoby, które wspólnie z nami chcą podejmować kolejne wyzwania.

    W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim,
    poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    praca w Gądkach k. Poznania w siedzibie firmy

    Właściwi kandydaci powinni odpowiadać następującym kryteriom:

    • doświadczenie pracy w magazynie, obsłudze wózków widłowych
    • dyspozycyjność, elastyczność, gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • odpowiedzialność i zaangażowanie

     Zakres obowiązków:

    • obsługa wózka widłowego
    • przyjmowanie i wydawanie towarów
    • kompletowanie i pakowanie zamówień
    • prawidłowe rozłożenie towarów
    • dbanie o czystość
    • odpowiedzialność za powierzone mienie

    Zapewniamy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • stabilne warunki wynagrodzenia
    • karta Multisport,
    • opieka medyczna
    • posiłki
    • dodatek za pracę w nocy

    Aplikacje (CV ze zdjęciem kandydata i list motywacyjny) prosimy składać osobiście w siedzibie firmy lub przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj