Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Drewno Centrum II spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, rozładunek i wydawanie towarów do/ z magazynu w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe

  • kontrola jakościowa i ilościowa przyjmowanego oraz wydawanego towaru

  • rozmieszczanie towaru we właściwych sekcjach na powierzchni magazynowej

  • przygotowywanie przesyłek zgodnie z otrzymanymi dokumentami oraz załadunek towaru (kompletacja sztukowa, kartonowa bądź paletowa)

  • dbanie o ogólny ład i porządek oraz powierzone mienie w hali magazynowej

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP

Nasze wymagania

  • uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych – warunek konieczny

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość specyfiki pracy magazynowej

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym ( poniedziałek – piątek )

  • sumienność, rzetelność oraz uczciwość

  • wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę

  • umiejętność zarządzania czasem oraz dobra organizacja pracy

  • ścisła współpraca z przełożonym i wspieranie w dążeniu do wyznaczonych celów

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość doskonalenia wiedzy,

  • pracę w miłej atmosferze,

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Drewno Centrum II spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Drewno Centrum II spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wchodząca w skład Grupy FACHOWIEC, działająca na rynku polskim jako dystrybutor podłóg drewnianych, paneli podłogowych i stolarki drzwiowej.

Przewiń do profilu firmy

Jesteś dyspozycyjny(a), masz pogodne usposobienie? Potrafisz pracować w zespole? Angażujesz się w powierzone zadania i posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku pracy?