Ta oferta pracy jest nieaktualna od 88 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

  • Robakowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Geis to niemiecka firma logistyczna istniejąca na rynku od ponad 20 lat zapewniająca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie transportu. Jesteśmy jedną z wiodących firm transportowych i logistycznych w Europie Środkowej.

    W związku z dynamicznym rozwojem, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    miejsce pracy: Robakowo (woj. Wielkopolskie)

    Zadania:

    • obsługa wózka widłowego
    • rozładunek i załadunek samochodów dostawczych i odbiorczych
    • kompletacje towarów w magazynie
    • prowadzenie dokumentacji magazynowej

    Nasze oczekiwania:

    • uprawnienia i doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych
    • sumienność, staranność
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • umowę o pracę - pełen etat
    • praca jednozmianowa lub dwuzmianowa
    • nie pracujemy w nocy oraz w weekendy
    • stabilne zatrudnienie i udział w ciągłym rozwoju międzynarodowej organizacji
    • satysfakcjonujące wynagrodzenie
    • pracę w zgranym zespole w nowoczesnym magazynie
    Więcej informacji uzyskają Państwo pod nr telefonu: 602 571 384

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).