Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier – Operator wózka widłowego

  • Rychwał, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 07.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Plastics Group Sp. z o. o.

    czołowy dystrybutor płyt, folii, profili i półproduktów z tworzyw sztucznych i aluminium na rynku polskim

    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rychwał k. Konina

    Nr ref.: MAGAZYNIER/RY/01/2019

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • przyjmowanie i rozładunek towarów
    • mierzenie, liczenie oraz przygotowywanie towarów do wydania, wydawanie i załadunek towarów
    • właściwe składowanie towarów, zabezpieczające przed uszkodzeniem lub zniszczeniem
    • oznaczanie towarów przechowywanych w magazynie
    • gospodarka magazynowa opakowaniami, surowcami wtórnymi, odpadami użytkowymi
    • utrzymanie magazynu w czystości

    WYMAGANIA:

    • uprawnienia oraz umiejętność obsługi wózka widłowego – WARUNEK KONIECZNY
    • wykształcenie min. średnie
    • doświadczenie w pracy w magazynie
    • doświadczenie w obsłudze klienta i/lub pracy z klientami
    • umiejętność pracy w zespole

    KANDYDATOM OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • stabilizację zawodową
    • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, opieki medycznej i programu sportowego dla Pracowników i ich rodzin

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli:
    "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a i c Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. zawartych w nadesłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji przez okres nie dłuższy, niż do zakończenia obecnej rekrutacji prowadzonej przez firmę Plastics Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolumba 40 jako Administratora Danych zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016r.

    Opcjonalnie prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli:
    Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a i c Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. zawartych w nadesłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres nie dłuższy niż rok prowadzonych przez firmę Plastics Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolumba 40 jako Administratora Danych zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016r.

    Administratorem danych jest Plastics Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolumba 40, kontakt [email protected]. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów.