Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

  • Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-09-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

United Packaging S.A.

United Packaging S.A. jest młodą i dynamiczną firmą prowadzącą projekty inwestycyjne w branży opakowań z tektury falistej. Jako pracodawca szczególnie cenimy osoby, które chcą i potrafią brać odpowiedzialność za poszczególne zadania i doprowadzają do ich pozytywnego zakończenia. Bardzo ważne są dla nas takie cechy pracowników jak innowacyjność, kreatywność i wysoka umiejętność komunikacji w zespole. W zamian oferujemy interesującą i stabilną pracę oraz możliwość poszerzenia swych kompetencji zawodowych.

W związku z rozwojem Zakładu Produkcji Opakowań z Tektury Falistej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Skarbimierz (pow. brzeski)
Region: opolskie
Opis stanowiska:
  • Dokonywanie załadunków oraz rozładunków towarów i surowców
  • Przewożenie surowca wewnątrz hali produkcyjno-magazynowej
  • Wystawianie w systemie informatycznym firmy odpowiednich dokumentów obiegu magazynowego
Wymagania:
  • Doświadczenie oraz niezbędne uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
  • Podstawy obsługi komputera
  • Doświadczenie w pracy z dokumentami magazynowymi
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w systemie pracy ciągłej
Oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie w relacji do osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez United Packaging S.A. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się