Magazynier – Operator Wózka Widłowego

ROHLIG SUUS Logistics S.A.

  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Sąsiedzka 6

Sokołów (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek towarów,

  • Kompletacja,

  • Kontrola jakości rozładowywanego i ładowanego towaru,

  • Obsługa wózka widłowego,

  • Praca w trybie 3 zmianowym,

  • Dbałość o porządek w magazynie i na przyległym terenie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w magazynie - mile widziane,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Zaangażowanie i chęć do pracy,

  • Sumienność w wypełnianiu obowiązków,

  • Uprawnienia UDT.

To oferujemy

  • Standardem jest u nas umowa o pracę, na start proponujemy umowę na rok czasu,

  • Dofinansujemy Twoje dojazdy do pracy oraz posiłki,

  • Dofinansujemy Twoją naukę języka angielskiego, bo chcemy żebyś się rozwijał,

  • Ważne dla nas jest zdrowie nas wszystkich, dlatego otrzymasz kartę Medicover oraz Multisport,

  • Jak pojedziesz na urlop, Rohlig Suus Logistics sfinansuje jego część,

  • Jako firma ciągle się rozwijamy i Ty też będziesz miał/a taką możliwość uczestnicząc w szeregu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Każda praca niesie za sobą wynagrodzenie, bo nie tylko radością z pracy żyjemy, Otrzymasz wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość uzyskania premii,

  • Na koniec napiszemy, że oferujemy naszą wiedzę z zakresu logistyki, którą zbudowaliśmy na przestrzeni ostatnich 30 lat w Polsce i na całym świecie 😊.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

  • karta Multisport oraz Medicover Sport

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy