Oferta pracy

Magazynier / Operator Wózka Widłowego

BASF Polska Sp. z o.o.

  • Innowacji 1, Środa Śląska
    Środa Śląska, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Innowacji 1

Środa Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja rozładunków samochodów z materiałami do produkcji, załadunków materiałów i wyrobów na środki transportu,dostaw materiałów i wyrobów na linie produkcyjne przy użyciu wózków widłowych i mobilnych urządzeń komputerowych.

  • Organizowanie i samodzielna realizacja przemieszczeń jednostek ładunkowych ze strefy przyjęć i z linii produkcyjnych: na podajniki ASRS, z podajników ASRS na linie produkcyjne i na strefę wysyłek.

  • Wykonywanie prac na wysokościach z użyciem odpowiedniego sprzętu zabezpieczającego przy obsłudze układnic magazynu wysokiego składowania po odpowiednim przeszkoleniu.

  • Wykonanie sprzątania przydzielonych obszarów zgodnie z harmonogramem i wg ustalonej procedury.

  • Kontrola działania magazynu wysokiego składowania, zgłaszanie usterek awarii do przełozonego.

  • Umieszczenie etykiet zgodnie z wymaganiami klienta.

  • Zgłaszanie pomysłów mogących wpłynąć na usprawnienie wydajności, jakości (procesów, produktów) i bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe.

  • Praca na podobnym stanowisku w obszarze magazynu – 1 rok i więcej.

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej.

  • Podstawowa wiedza z zakresu Lean Manufacturing (Kaizen, 5S, Kanban, FIFO).

  • Obsługa SAP (mile widziana).

  • Obsługa MS Excel na poziomie podstawowym.

  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Wyróżniamy się niestandardowymi benefitami: Program Wsparcia Pracowników EAP, opieka medyczna VIP, karta Lunch Pass oraz transport dla pracowników zmianowych.

  • Znajdziesz u nas także: pakiety darmowych ubezpieczeń, dofinansowanie karty MultiSport oraz programy rozwojowe i szereg bezpłatnych szkole on-line (kompleksową ofertę benefitów znajdziesz na: https://karierawbasf.pl/#benefity).

  • Możesz liczyć na: zdobycie doświadczenia w wiodącej firmie chemicznej na świecie, Work Life Balance, możliwość korzystania z pracy zdalnej.

  • W pracy ważne są dla nas nasze wartości: innowacyjność, otwartość, elastyczność i atrakcyjność.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Przewiń do profilu firmy